Často kladené dotazy

1. Jaké druhy táborů nabízíte?

Nabízíme široký výběr tematických táborů, včetně jazykových táborů (angličtina, francouzština), tanečních a pohybových táborů, výtvarných táborů, a speciálních táborů pro děti s nadváhou. Každý tábor je navržen tak, aby podporoval rozvoj dětí v dané oblasti zábavnou a interaktivní formou.

2. Kde se tábory konají?

Naše tábory se konají v krásné přírodě oblasti Česká Kanada, nedaleko městyse Staré Město pod Landštejnem. Resort je umístěn mimo centrum obce, což zajišťuje klidné a bezpečné prostředí pro děti.

3. Jaké jsou možnosti ubytování?

Ubytování je zajištěno v nově zrekonstruovaných chatkách, většinou s kapacitou 4 lůžek na pokoj. Chatky poskytují pohodlí a soukromí pro děti během jejich pobytu.

4. Jaký je program táborů?

Program táborů je bohatý a rozmanitý, zahrnuje jazykovou výuku, taneční a výtvarné workshopy, sportovní aktivity, hry v lanovém centru, jízdu na kole a koloběžkách, a mnoho dalších aktivit. Program je přizpůsoben věku a zájmům dětí.

5. Kdo se o děti stará?

O děti se stará tým odborných pracovníků, trenérů a vyškoleného personálu, kteří mají bohaté zkušenosti s vedením dětských táborů a aktivit. Bezpečnost a pohoda dětí jsou naší nejvyšší prioritou.

6. Jak je zajištěna strava?

Strava je zajištěna přímo v areálu našeho resortu z vlastní kuchyně. Klade se důraz na vyváženou a zdravou stravu, která je připravována z čerstvých a kvalitních surovin.

7. Jaké jsou možnosti délky pobytu?

Nabízíme flexibilní možnosti délky pobytu, od krátkodobých pobytů po celé letní prázdniny. Rodiče mohou vybrat délku pobytu, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám a plánům.

8. Jak se mohu pro tábor přihlásit?

Přihlášení do táboru je možné prostřednictvím našich webových stránek, kde najdete přihlašovací formulář a další informace. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

9. Jaký je postup v případě zrušení pobytu?

V případě potřeby zrušení pobytu prosím kontaktujte naše kanceláře co nejdříve. Podmínky zrušení a možné poplatky jsou detailně popsány v našich obchodních podmínkách.

10. Co bych měl/a dítěti zabalit?

Po přihlášení do táboru obdržíte seznam doporučených věcí, které by dítě mělo mít s sebou. Obvykle zahrnuje pohodlné oblečení a obuv, pláštěnku, koupací potřeby, sluneční krem, láhev na vodu, a další osobní věci.