27. 07. 2024 - 03. 08. 2024 - Táborové léto (7-15 let) Testovací

Kód: 120
7 dní 3. turnus
Neohodnoceno
4 990 Kč
Volná kapacita (25 Osob)

Představujeme vám program letního tábora "Táborové léto" v resortu pod Landštejnem, který je navržen tak, aby poskytl vašim dětem nezapomenutelné prázdninové zážitky v bezpečném a podnětném prostředí. Naším cílem je rozvíjet dovednosti, zdravé sebevědomí a kamarádství mezi dětmi skrze pestrou škálu aktivit, které jsou v souladu s přírodou a historií našeho kraje. Přečtěte si, co pro vaše děti během tábora připravujeme: 

O resortu:

Naš resort je nejen o táboře; je to celá komunita, která podporuje růst a rozvoj vašeho dítěte. Ubytování v nově zrekonstruovaných chatkách nabízí komfort a soukromí, zatímco naše zařízení - od lanového centra po výtvarnou dílnu a sportovní halu - garantují, že každý den bude plný aktivit a objevování. A co víc? Vše je zasazeno do klidného prostředí daleko od městského ruchu, což umožňuje dětem plně se ponořit do kouzla přírody.

Detailní informace

Kompletně zrekonstruované chatky
Kompletně
zrekonstruované chatky
Pečlivě a ověřený personál
Pečlivě a ověřený
personál
Přes 3000 výdejních míst
Přes 500m2
vnitřních prostor
Resort s vlastním letním kinem
Resort s
vlastním letním kinem

Detailní popis produktu

Seznamování a orientace: Zahajovací ceremoniál s představením týmu vedoucích, seznamovací hry a aktivity, díky kterým si děti rychle najdou nové přátele, prohlídka resortu a bezpečnostní instruktáž.

Přírodní dobrodružství: Pěší výlet do okolí s hledáním pokladu, workshop o místní flóře a fauně, noční pozorování hvězd a nauka.

Historie živě: Exkurze do hradu Landštejn, středověké řemeslné dílny (kovářství, keramika), večerní táborák s vyprávěním legend.

Sportovní den: Turnaj v lukostřelbě, týmové hry a soutěže v přírodě, relaxační večer s jógou.

Umění a kreativita: Workshop výtvarného umění s přírodními materiály, kurz improvizovaného divadla a pantomimy, večerní talentová show.

Ekologie a udržitelnost: Program o recyklaci a udržitelném životním stylu, výsadba stromů a založení táborem vlastního záhonu, diskuze s hostem o ochraně přírody.

Rozloučení a prezentace: Prezentace projektů a dovedností, které děti získaly během týdne, slavnostní rozloučení s předáním certifikátů a malých dárků.