17. 08. 2024 - 24. 08. 2024 - Výtvarný Tábor, 7-15 let

Kód: 127
7 dní 4. turnus
Neohodnoceno
5 990 Kč
Volná kapacita (23 Osob)

Představujeme Vám jedinečný výtvarný tábor pro děti, který se koná v nádherném prostředí resortu pod Landštejnem. Náš program je pečlivě navržen tak, aby podporoval kreativitu, rozvíjel umělecké dovednosti a nabízel nezapomenutelné zážitky v krásné přírodě. Připravili jsme pro Vaše děti oslnivý mix aktivit, který je nejen zábavný, ale také vzdělávací.

O resortu:

Naš resort je nejen o táboře; je to celá komunita, která podporuje růst a rozvoj vašeho dítěte. Ubytování v nově zrekonstruovaných chatkách nabízí komfort a soukromí, zatímco naše zařízení - od lanového centra po výtvarnou dílnu a sportovní halu - garantují, že každý den bude plný aktivit a objevování. A co víc? Vše je zasazeno do klidného prostředí daleko od městského ruchu, což umožňuje dětem plně se ponořit do kouzla přírody.

Detailní informace

Kompletně zrekonstruované chatky
Kompletně
zrekonstruované chatky
Pečlivě a ověřený personál
Pečlivě a ověřený
personál
Přes 3000 výdejních míst
Přes 500m2
vnitřních prostor
Resort s vlastním letním kinem
Resort s
vlastním letním kinem

Detailní popis produktu

Seznámení s uměním: Úvod do základů kresby a malb, procházky po okolí s náčrtkem krajiny, dokumenty o slavných malířích.

Přírodní inspirace: Použití přírodních materiálů v umění, výlet do lesa s tvorbou land art projektů, diskuze o umělcích, kteří čerpali inspiraci z přírody.

Barevný svět: Experimentování s barvami a jejich míchání, návštěva místního umělce a workshop v jeho ateliéru, tvorba vlastních batikovaných triček.

Sochařství a trojrozměrné umění: Základy modelování z hlíny, čas pro práci na vlastním sochařském projektu, táborák s příběhy o sochařích a jejich dílech.

Den výtvarné svobody: Děti budou mít možnost pracovat na vlastním uměleckém projektu podle svého výběru a s podporou instruktorů,prezentace děl rodičům a slavnostní zakončení tábora.