13. 07. 2024 - 27. 07. 2024 - Sportovní Tábor, 7-15 let

Kód: 110
14 dní 2. turnus
Neohodnoceno
6 990 Kč
Volná kapacita (23 Osob)

Představujeme vám jedinečný letní tábor v resortu pod Landštejnem, který je navržen tak, aby poskytoval nezapomenutelný zážitek pro vaše děti. S naším programem, který je speciálně přizpůsoben pro sportovní nadšence, garantujeme, že vaše dítě prožije léto plné dobrodružství, nových přátelství a rozvoje svých sportovních dovedností. Náš tábor je ideálním místem pro děti, které mají rády aktivní odpočinek a chtějí si užít léto naplno.

O resortu:

Naš resort je nejen o táboře; je to celá komunita, která podporuje růst a rozvoj vašeho dítěte. Ubytování v nově zrekonstruovaných chatkách nabízí komfort a soukromí, zatímco naše zařízení - od lanového centra po výtvarnou dílnu a sportovní halu - garantují, že každý den bude plný aktivit a objevování. A co víc? Vše je zasazeno do klidného prostředí daleko od městského ruchu, což umožňuje dětem plně se ponořit do kouzla přírody.

Detailní informace

Kompletně zrekonstruované chatky
Kompletně
zrekonstruované chatky
Pečlivě a ověřený personál
Pečlivě a ověřený
personál
Přes 3000 výdejních míst
Přes 500m2
vnitřních prostor
Resort s vlastním letním kinem
Resort s
vlastním letním kinem

Detailní popis produktu

Uvítací den: Registrace, ubytování a seznámení s areálem, hry a teambuildingové aktivity pro navázání prvních přátelství, večer: uvítací táborák s marshmallows a představení týmu vedoucích.

Atletika a teamové sporty: atletický workshop běh, skok daleký a hod kriketovým míčkem, turnaj v malém fotbale a volejbale, diskuze o sportovním duchu a fair play.

Vodní radovánky: plavání a základy vodního póla, veslování.

Cyklistický výlet: celodenní cyklistický výlet po okolí s piknikem, workshop o údržbě jízdních kol.

Přírodní den: orientační běh v přírodě, workshop o přežití v přírodě – stavění přístřešků, rozdělávání ohně, noční hra v lese.

Sportovní olympiáda: celodenní olympiáda s různými sportovními disciplínami, slavnostní vyhlášení vítězů a rozdávání medailí.